AirAttack HD

AirAttack HD Lite 1.8.1

Zniszcz hitlerowskiego najeźdźcę na ziemi i na morzu

Darmowa AirAttack HD to klasyczny shoot'em up, w którym lecisz uzbrojonym samolotem przez nieprzyjacielskie terytorium. Twoim zadaniem jest niszczenie wrogich sił na morzu i w powietrzu. Doskonała grafika zachwyci fanów gatunku. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała grafika
  • Duży arsenał pojazdów wojskowych
  • Trzy poziomy trudności

Wady

  • Jednostajna akcja

Doskonały
9

Darmowa AirAttack HD to klasyczny shoot'em up, w którym lecisz uzbrojonym samolotem przez nieprzyjacielskie terytorium. Twoim zadaniem jest niszczenie wrogich sił na morzu i w powietrzu. Doskonała grafika zachwyci fanów gatunku.

AirAttack HD wyróżnia się bardzo wysoką jakością grafiki, płynnością animacji i dużą dawką emocji. Gra rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej, a Twoim wrogiem są wojska hitlerowskie. Ich ogromny arsenał rozsiany jest jak okiem sięgnąć. Statki, samoloty i działa skutecznie przeszkadzają Ci podczas wypełniania kolejnych trzech misji, które zawiera gra. Po drodze uzupełniasz energię przy pomocy bonusów, zbierasz punkty i dolary, które wydajesz w wirtualnym sklepie na dodatkowe uzbrojenie.

AirAttack HD to dopracowana pod względem wizualnym klasyczna strzelanina, oferująca dobrą zabawę na wiele godzin. Niektórych może jednak znudzić jednostajna akcja.

AirAttack HD

Download

AirAttack HD Lite 1.8.1